KONTAKTUPPGIFTER   |   BILDGALLERI

Personal

Klubbchef och VD
Fredrik Lennmalm
  08 – 707 06 60
  fredrik.lennmalm@haningestrand.se

Kansli, Personal & Receptionsansvarig
Carina Dahl
  08 – 707 06 60
  carina.dahl@haningestrand.se, info@haningestrand.se

Ekonomi & Reception
Therese Hoffman Bergerbrant
  08 – 707 06 60
  therese.hoffman@haningestrand.se

PGA Club Professional
Rikard Näslund
  0708 – 58 40 58
  rikard.naslund@pgasweden.golf

PGA Assistant Professional
Fredrich ”Borken” Borgqvist
  0707 – 33 26 62
  fredrich.borgqvist@haningestrand.se

Frilans Professional
Mathias Dahl
  0709 – 43 49 76
  dahl@sandiego.edu

Course Manager 
Daniel Johansson
  0734 – 44 21 44
  daniel.johansson@haningestrand.se

Bevattning/Mekaniker
Magnus Lundell
  magnus.lundell@haningestrand.se

Banpersonal
Thomas Majlöv
Mats Eriksson
Tree Awea

Styrelse för HaningeStrand Golfklubb
och HaningeStrand Golfklubb AB

Vi har fått uppdraget och förtroendet att leda verksamheten på HaningeStrand Golfklubb.
Som medlem, sponsor eller som gäst är du alltid välkommen att kontakta oss med dina synpunkter och/eller dina förslag!

Stefan Spånberg – Ordförande
Annika Löfgren – Ledamot
Caisa Moore – Ledamot
Susanne Carlsson – Ledamot
Björn Johannesson – Ledamot/Kassör
Mats Hellman – Ledamot
Pär Jalke – Ledamot
Mikael Pihl – Adjungerad ledamot
Tina Löwenhielm – Adjungerad ledamot

Vill du komma i kontakt med styrelsen, kontakta ordförande Stefan Spånberg via telefon: 0709-75 92 58 eller via e-post: stefan.spanberg@haningestrand.se

Valberedningen

Valberedningen är medlemmarnas viktigaste instrument för att skapa och bibehålla en fungerande styrelse som på ett kvalificerat och tryggt sätt hanterar föreningens verksamhet.

Läs om hur valberedningen arbetar

Jan Andersson– Sammankallande
Johan Almquist – Ledamot
Eja Linnéll – Ledamot

Restauranger

HaningeStrand golfrestaurang
Harald Källström och Patric Rydén
  0763 – 16 17 39
  info@golfrestaurang.com

Husby golfrestaurang ”Ladan”
Harald Källström och Patric Rydén
  0734 – 27 32 45
  info@golfrestaurang.com

Vi  jobbar tillsammans för att ni ska ha en riktigt bra dag när ni besöker HaningeStrand GK!

HaningeStrand Golfklubb
  08 – 707 06 60
  info@haningestrand.se

Personalen

Styrelsen

Valberedningen

Restaurangerna